Babeczkowy Tort z jabłkiem w tle


Dawno, dawno temu mieliśmy zamówienie na babeczkowy tort na przyjęcie weselne. Niby nic, normalna sprawa w cukierni, ale  i tak zapadł nam w pamięci z powodu okoliczności. Po pierwsze na babeczkach miały  znaleźć się motywy czerwonego jabłka i czarnych  elementów stylizowanych zaproszeniem. Po drugie termin realizacji, był czwartek a w sobotę rano zamówienie miało rozpocząć swój wielki finał. Do dzisiaj jest to nasz rekord w temacie last minute,czyli najpóźniej podjętej  decyzji .

Po półtora roku przypadkiem, znaleźliśmy w sieci zdjęcia z tego wesela, z naszymi babeczkami. Bardzo nas urzekł anturaż jak i zdjęcia. Okazało się że za cała scenerią kryją się panie z firmy Dekoracje ślubne Azea a wszystko jakże świetnie ujął w obiektywie pan Miłosz Piskorski , którym to bardzo dziękujemy za wyrażenie zgody na udostępnienie zdjęć.


bukiet-slubny-splywajacybukiet-slubny-z-platkami-rozdekoracja-krzesel-na-slubdekoracja-kosciola-stylizowanadekoracja-tematyczna-krolwena-sniezkabukiet-slubny-czarnyczarno-czerwony-bukiet-slubnydekoracja-slubna-czarno-czerwonaslodki-stol-na-weselekrolewna-sniezka-dekoracja-slubnaslub-w-stylu-krolewn-sniezki