Jak wybrać styl ślubnego tortu?


Jaki styl ślubu wybrać? Co zrobić i wymyśleć aby połączyć wszystkie etapy ślubu aż po tort weselny w jeden styl ? O jakie szczegóły zadbać aby nic nie umknęło a  cały okres przygotowań  Ślubu i Wesela zaowocował jak najmniejsza ilością stresu ?

Klasyczny (biały , ecru,..), Rustykalny, Ombre, Vintage ? ……..style

albo inspirowany bardziej śmiałymi kolorowymi akcentami (np. lawendowy krawat i poszetka  u pana młodego, bukiet, buty, elementy sukni pani młodej).lawendowo A może kolorami pory roku ( wiosna , lato jesień) w której odbędzie się ślub ?  A co z hipsterami, rockowcami , Gothami …..?  A może lubicie konkretne ptaki (gołębie, łabędzie) lub inne zwierzaki…? inspir Albo pompony lub kolorowe groszki….. a może bukiet pani młodej ma być głównym motywem …… a może…..?

Na pewno każda przyszła para młoda szuka swojego  unikalnego, niezapomnianego stylu, od sali poprzez dodatki (zaproszenia, wizytówki), suknię , garnitur, zespół muz.  No i oczywiście podziękowania dla gości i ślubny tort.

Na spotkaniach grupowych i indywidualnych u nas w Babkarni, przy pracy nad projektem weselnego tortu, podziękowań dla gości i opakowań, często widzimy że przyszła para młoda miewa problem z doborem stylu.

Jeśli jesteście  na początku  z całą organizacją  to istnieje duża szansa na to, że dzięki naszemu doświadczeniu i poradom rozjaśni wam się w głowach .

Postaramy się wytłumaczyć wszystkie  kruczki, zalety i wady poszczególnych stylów,  dekoracji w nich występujących, pomóc wam w wyborze tego jedynego , najlepszego tortu.

Jednym zdaniem, zrobimy ten jeden jedyny i niepowtarzalny tort dla najpiękniejszej pary młodej i najpiękniejszego Ślubu i wesela.

cdn.